ACTI-BIOTIC

ANTİ-HORMONAL BAKIM VE ANTİBİYOTİK ETKİ

ANTİ-HORMONAL BAKIM VE ANTİBİYOTİK ETKİ

Yağlı cildin bakımı hem büyük hem de karmaşık bir konudur; dengelenmeye ve matlaştırılmaya ihtiyacı olan aşırı sebore üreten parlak bir cilt, soluk, geniş gözenekler, siyah noktalar, sivilceler ve akne izleri. Tüm bunlar yağlı ciltlerin, doğru cilt bakım ürünleri kullanıldığında kolaylıkla çözülebilecek ortak sorunlarıdır.

Araştırma laboratuarlarımız, en karmaşığından en kolayına tüm yağlı cilt sorunları için çok yönlü bir bakım serisi geliştirdi. 

ACTI-BIOTIC, tamamen akneli ve akne oluşumuna müsait ciltleri hedef alan yüksek performanslı bir cilt bakım serisidir. Güçlü bir bitkisel kompleks içeren formülü ile akne oluşumundan sorumlu, yayılmacı bakterilere karşı cildin kendini daha iyi savunmasını sağlayacak, cildin ürettiği doğal antibiyotiklerin sentezini hızlandırır. Aşırı sebum salgılayan sebase bezlerini düzenleyip dengeleyerek bu sorun üzerinde etki gösterir.

Bu cilt bakım serisinin güçlü aktif içerikleri; Anti-seboreik,
Anti-bakteriyel ve Anti-hormonal ‘dir. 

• ARINDIRMA
• DETOKSİFİKASYON
• SİYAH NOKTALARI DERİNLEMESİNE TEMİZLEME
• SEBUMU AZALTMA
• SEBASE BEZLERİNİ DÜZENLEME
• ANTİ-HORMONAL ETKİ
• ANTİ-BAKTERİYEL ETKİ

 

 

 

AKNELİ CİLTLER İÇİN ANTİ-HORMONAL BİR BAKIM

Cildin doğal antibiyotiklerini uyarıcı - Androjen hormonunu dengeleyici,
Cilt detoksifikasyonu - Seboreik dengeleme - Matlaştırıcı etki

E834. SEBO-SAVON GEL
Cildi temizler, arındırır ve tazeler.

E529. SEBO-SERUM
Aynı anda üç etkisi olan bu lokal serum, siyah noktalar, sivilceler ve ciltte bakteri çoğalmasına karşı mücadele eder.

E530. SEBO-GEL
Üçlü bakım etkisi ile bu nemlendirici jel, cilt dokusunu yeniler, sebase salgısını düzenler, sivilceler ve ciltte bakteri çoğalması ile mücade eder.

E528. SEBO-PEELING
Salisilik asitce zengin bu peeling, siyah noktaları ve cildin üst tabakasında biriken ölü hücreleri derinlemesine temizler. Cildi arındırarak diğer bakım ürünlerine iyi bir zemin sunar.

E833. SEBO-CREME
Akneli ciltleri nemlendirir, sebase salgısını dengeler ve cildin parlamasını engeller.

E531. SEBO-MASK
Kaolin ve yeşil kil içeren bu yoğun arındırma maskesi, formülündeki kaolin ve yeşil kilin yüksek emici gücü ile yağlı ve akneli cildi temizleyen ve aydınlatan yoğun etkili bir arındırma maskesidir. Gözenekleri sıkılaştırır ve sebase salgısını dengeler.