BODY PHYSIO

KUTANÖZ YAPILAR ÜZERİNDE ETKİ EDER

BODY PHYSIO

Fizyoloji nedir: Yaşayan organizmaların ve bileşenlerinin (organlar, dokular, hücreler ve organeller) mekanik, 
fiziksel ve biyokimyasal yapılarını ve vücut içindeki işlevleri ile görevlerinin incelenmesidir. 


BODY PHYSIO serisi, cildin yenilenmesi, hasarların onarılması elastikiyetini, nem oranını ve sağlığını korumak için
gerekli olan elementlerin yeniden kazanılması için kutanöz yapılar üzerinde etki eder.

İNCELTİCİ & SIKILAŞTIRICI

E76 LIPO FLUIDE İNCELTİCİ SIVI
Bu vücut inceltici krem, lipolitik etkenlerce zengin bir formüle sahiptir. Biyo teknoloji ile üretilen bu moleküller, ciltteki yağın yavaş yavaş yok olmasını kolaylaştıran aktif maddeleri serbest bırakır. 

Laboratuar testleri, bu sıvının yağ yakıcı etki göstererek yağ kesecikleri üzerinde gözle görünür azalma sağladığını kanıtlamıştır. 

 

 

 

BACAKLARI RAHATLATMAK

E52 ANTI RETENTION

Tazeleyici & Ferahlatıcı Krem
Bu bitki özlü kompleks, vücuttaki mikro sirkülasyonu hızlandırarak dokular üzerinde doğal bir pompa görevi üstlenir. Herhangi bir incelme protokolüne ek olarak ödem atmayı kolaylaştırır. Özellikle ağrıyan ve ödemli bacakları hafifletmek için tasarlanan bu krem, bacaklarda kan dolaşımını hızlandırır ve bacak dokusunu 
yeniler.

BESLEME & CANLANDIRMA

E405 HYDRA-DERM
NEMLENDİRİCİ KREM
Kuru cilt tipleri için tasarlanmış olan bu ürün, nemlendirici ve yeniden yapılandırıcı süt proteinleri ile zenginleştirilmiştir. Epidermisi nemlendirir ve besler. Duş sonrası veya güneş ışınına maruz kaldıktan sonra ilk uygulamada bile anında ciltteki gerilme hissini yok eder.

E53 LIPO-LIFTING SIKILAŞTIRICI KREM
İncelme kürü boyunca kullanılabilecek bu inceltici kompleks, diyet nedeniyle ve hamilelik sonrasında (bacaklar,karın,kollar,göğüsler gibi) vücudun belli bölgelerinde oluşan gevşek cilt dokusunun yeniden yapılanmasını hızlandırır. Epidermal hücreleri harekete geçirerek hücreler arası bağları onarır , cilt anında yoğunlaşır, canlılığını ve tonuna yeniden kavuşur.

ÇATLAKLAR & KILCAL DAMARLAR

E49 DERMO STRECH
ÇATLAK KREMİ
Çatlaklar, doku liflerinin zarar görmesi sonucunda ve cildin aşırı derecede gerildiği bölgelerde bulunurlar. Bu kremin çoklu etkileri ;
Doku liflerini korumak, cilt elastikiyetinde ve direncindeki gelişmeyi ve sıkılığı daha kolay sağlamak, hasar görmüş bölgelerde dokunun tekrar yapılandırılmasını sağlamak.

E214 VENO TONIC KILCAL DAMAR KREMİ
Bu yüksek konsantrasyonlu krem, at kestanesi ve ginseng bitki özleri ile etkili bir “Fitotonin” kompleksi içerir. Bu kompleks, alt bacak ve uyluklarda gözle görünür kılcal damarları azaltır. Farklı aşamalarda etkili olan bu krem : Kılcal damar yapısını korur, vücuttaki sıvı yayılımını arttırır, kızarıklıkları azaltır zarar görmüş bölgelerde etkili bir yeniden yapılandırma sağlar.