BOTU ''VIP''

AĞRISIZ, RİSKSİZ, ÖZEL BİR “KIRIŞIKLIK” BAKIMI

KIRIŞIKLIKLAR ÜZERİNDE İKİLİ ETKİLİ
Botulinum Toxin + Viper venom


Yüzlerindeki kırışıklıkları güvenlikten ödün vermeden etkin bir şekilde azaltmak isteyen kadınların beklentilerini karşılamak için, Ericson Laboratoire BOTU “VIP”i geliştirdi. BOTU “VIP, derin kırışıklıkların azaltılmasında cerrahi olmayan alternatif. Bu bakım cildi geren faktörleri lokal olarak durdurabiliyor ve kırışıklıkları intradermal enjeksiyonlarda olduğu gibi cilde zarar vermeden düzeltiyor.

Araştırma laboratuarlarımızın bilimsel yeniliklerinden birisi olan BOTU «VIP» serisi, enjeksiyona gerek duymadan kırışıklıkları düzeltmek için cilt kasılmalarını durdurur. Yüz ifadeleriniz üzerinde yılan zehirinin yüksek etkisine sahip olan bu maddenin olağanüstü rahatlatıcı gücünü keşfedin!

Duygularımızın gerçek yansıması olarak, yüzümüz her gün binlerce kez kasılır. Bunlar, küçük mimik çizgilerinin oluşmasına sebep olur.30 yaşından itibaren, bu kasılmalar izlerini yüzde bırakmaya başlar. Yüzünüzdeki güzelliği perdeleyen bu küçük kırışıklıklara karşı savaşmanın yolu, ciltteki kasların kasılmasından sorumlu yüz kaslarının tekrar eden stimulasyonunu önlemektir.

AKTİF İÇERİKLER

FILLOX®

Fillox, botulin toksin heptapeptidine benzer bir yapıdadır ve aynı zamanda doldurucu özelliği vardır. Bu madde kırışıklıkların azalması ve önlenmesi için idealdir. Bu devrim yaratan aktif madde sadece kas konsantrasyonlarının sorumluluğundaki mimik kırışıklıklarına karşı koymak için değildir, aynı zamanda oluşan çukurlukların doldurulmasına da izin verir. Bu devrim yaratan aktif madde, botulin toksinin yaptığı gibi kas kasılmalarından kaynaklı kırışıklıklara karşı savaşırlar. Uygulama alanlarındaki kasların kasılma gücünü azaltarak etki ederler.

SYN®-AKE

Bu, yılan zehirine benzer yapıda bir moleküldür. Tapınak engereği, Brezilya’da üzerinde derin çalışmalar yapılan bir yılan türü. Avını hareketsiz bırakabilmek için Tapınak Engereği, zehirini avına ısırığıyla aktarır ve anında felç eder. Araştırma laboratuvarları engerek yılanı zehirine benzeyen ancak ciltte mikro kasılmalara neden olmayan bir molekülü elde etmeyi başardılar.

SONUÇLAR: Klinik çalışmalar göstermiştir ki kas kasılmalarında %82 oranında azalma görülmüş ve kırışıklıklar belirgin şekilde doldurulmuştur.

BOTU "VIP" ŞOK ANTI-AGING

KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTICI BİR BAKIM

E504. DOUBLE SERUM
Mimik kırışıklıklarından sorumlu olan kaslar üzerinde yoğun bir rahatlama yaratır. SYN®-AKE ve FILLOX konsantreleri, kırışıklıkların hızla azalmasına destek olur.

E744. ENZYMATIC NIGHT CREAM
Bu gece kremi, doğal enzimlerin ciltteki peeling etkisi ile cilt dokusunu rahatlatıcı içeriklerin birleşmesi ile cilde mükemmel bir bakım sunar. Bu krem, uygulandıktan sonra üç saat boyunca devam eden bir enzim etkisi gösterir.

E742. NOURISHING CREAM
Gözle görülür bir şekilde cilt dokusundaki derin çizgileri ve kırışıklıkları azaltır.Cildin elastikiyetini yeniden yapılandırır. Cilt daha rahat ve genç görünmeye başlar. Hafif ve yağsız dokusuyla cildi derinlemesine nemlendirir.

E743. MOISTURIZING CREAM

Gözle görülür bir şekilde cilt dokusundaki derin çizgileri ve kırışıklıkları azaltır.Cildin elastikiyetini yeniden yapılandırır. Cilt daha rahat ve genç görünmeye başlar. Hafif ve yağsız dokusuyla cildi derinlemesine nemlendirir.

E773. LINES RUB OUT
Hücre yenilenmesini uyarır, cildi canlandırır ve arındırır.Elastikiyeti arttırarak cilt dokusunu yeniden yapılandırır, kırışıklıkları ve mimik çizgilerinin görünümünü azaltır.