CELLULIT' VIB

“ULTRASOUND BENZERİ” ETKİ GÖSTEREN ŞOK VÜCUT BAKIMI

ERICSON LABORATOIRE, yağlarla derinden savaşan ve ciltteki selülit görünümünü azaltmayı hedefleyen yüksek duyarlılıkta yeni bir vücut şekillendirme yöntemi olan CELLULIT VIB’i tasarladı. 

CELLULIT VIB, laboratuarlarımız tarafından geliştirilen “ULTRASON-BENZERİ” etki gösteren ŞOK BİR VÜCUT BAKIMIDIR. Bu vücut bakımı, aşırı yağ ve selülit ile mücadele için estetik tıpta uygulanan adiposit lizisinden doğrudan ilham alır. Bu performans, cildin altında bulunan yağ hücre kümelerinin oluşumundan sorumlu bağların kırılmasını sağlayan tetikleyici fito kompleks etkisiyle elde edilir. Estetik tedavilerde de kullanılmaya başlandığından beri ultrason, incelme methodlarının bilinen bir parçasıdır. Daha etkili bir tedavi arayışı içinde uzmanlarımız, Great Vibratory Power (Büyük Titreşimli Güç) ultrason tedavisini geliştirdiler. Bu bakım ileri teknoloji inceltme formülünü içerir ve yağlı bölgeleri doğrudan hedef alır.

Tam bir inceltme tedavisi için, CELLULIT VIB güzellik merkezlerinde uygulanan terapilerin etkilerini arttırmak ve sonuçlarını daha uzun süreli kılmak için önerilir. 

Formülündeki güçlü lipolitik ve drenaj kompleksi ile YAĞLARIN YAKILMASINI ve DRENAJ yoluyla vücuttan atılmasını sağlar.

ULTRASONUN AMACI NEDİR?
Ultrason, yağ dokusunun yeniden şekillendirilmesi ve yapısal olarak yeniden düzenlenmesi için kullanılır. Böylece kan ve lenf dolaşımı iyileşir, yağ hücrelerinin boyutları küçülür, destek bağ dokuları yumuşar ve tüm bunların sonucunda yağ hücreleri parçalanır.

CELLULIT' VIB

ULTRASON “BENZERİ” ŞOK VÜCUT BAKIMI
Adipositleri parçalama - Yağ Eliminasyonu – Adipoz dokunun
üç boyutlu yapısını yeniden şekillendirme – Atıkların drenaja katılması

E786. SHOCK FAT GEL
Kafeince zengin Guarana ve güçlü bir anti-oksidan olan Ginseng özleriyle formüle edilen bu jel, selülitin vücuttan atılımını hızlandırarak, vücudun incelme sürecine destek olur.

E787. DRAIN SHOCK GEL
İçeriğindeki Hint kestanesi ve kırmızı üzüm ile yağların daha kolay lenf ve kan sistemine karışmasına yardımcı olan bu drenaj jeli, cildin mikro dolaşımını da hızlandırarak kılcal damarların görünümünde azalmayı sağlar.

E785. FAT BURN SERUM
Metil nikotin, yeşil çay ve sarmaşık özleri içeren bu konsantre termoaktif serum, ciltte ısı artışı yaratarak kanın mikro akışını hızlandırır, yağ hücre zarlarının geçirgenliğini arttırır, böylece lipidlerin kana karışmasını ve yağların yakılma sürecini aktive eder.