DERMA SUN

GÜÇLÜ BİR GÜNEŞ KORUMAGÜÇLÜ BİR GÜNEŞ KORUMA
Laboratuarlarımız okyanus derinlerinde su altı volkanlarının yakınlarında yaşayan ve 70°C’ nin üzerindeki sıcaklıklara dayanabilen bir organizma olan Thermus Thermophilus üzerinde çalışmalar yapmıştır. 
Araştırmacılarımız bu organizmadan, bir molekül izole ettiler ve bu molekülün şaşırtıcı adaptasyon ve kendini koruma yeteneğini cilt seviyesine taşımayı başardılar. DERMA SUN serimizin tamamının formülüne entegre edilen bu molekül, ısı etkisiyle uyarılır ve cildin, güneşe maruz kaldığı süre boyunca kendini koruma sistemini en yüksek seviyede tutar.

887. SUN CARE CREAM SPF 30 BÖLGELER İÇİN YÜKSEK KORUMA:
YÜZ – OMUZLAR – BOYUN

Cildi en zor koşullarda bile güneşten korumak amacıyla tasarlanan SUN CARE CREAM SPF30 HIGH PROTECTION, özellikle açık hava aktivitelerinde, tropik güneşten ya da sadece hassas ciltleri güneşten korumak için tasarlanmıştır. Güneş ışınlarından kaynaklı yaşlanmaya neden olan hücre oksidasyonu ve serbest radikallere karşı mücadele ederek güneşe maruz kalma süresince otomatik olarak harekete geçer.

E888. SUN CARE CREAM SPF 50 HASSAS CİLTLER İÇİN YÜKSEK KORUMA : 
BURUN–ALI –GÖZ ÇEVRESİ

Allantoin ve aloe vera ile zenginleştirilmiş formülü ile özellikle hassas bölgelerin güneş ışınlarından korunması için tasarlanmıştır. Cildin incelmesini ve soyulmasını engeller, cildi yapılandırır ve nemlendirir. Güneş ışınlarından kaynaklı yaşlanmaya neden olan hücre oksidasyonu ve serbest radikallere karşı mücadele ederek gü

neşe maruz kalma süresince otomatik olarak harekete geçer.

E889. SUN CARE FLUID SPF 30 YÜKSEK KORUMA VÜCUT - YÜZ
Çok yönlü etkilere sahip SUN CARE FLUID SPF30 – HIGH PROTECTION bronzlaşma sırasında cilt yaşlanmasına karşı mücadele eder! Bu sıvı, besleyici dokusuyla bronzlaşma sırasında cildin kuruyarak incelip ,soyulmasını önler. Anti-ageing özellikli bu güneş koruyucu sıvı, aynı zamanda sağlıklı bir bronzluk sağlar.