ENERGY LIFT

YÜZ OVALİNİ ŞEKİLLENDİRME

KOZMETİK CERRAHİ VE MORPHO LIFTING

Zamanı geriye çevirerek cildinizin daha genç görünmesini ister misiniz? Ericson Laboratoire, cildi uyaracak ve cilde tazeliğini, gençliğini yeniden kazandıracak büyüme faktörlerinden biri üzerinde yoğun bir bilimsel çalışma gerçekleştirdi: 

FGF-2 (Fibroblast Growth
Factor–Fibroblast Büyüme Faktörü). Bu büyüme faktörü, hücre çoğalmasını kolaylaştıran, kolajen üretimini arttıran ve cildin durumunu iyileştiren özelliklere sahiptir.

Energy Lift ile cilt altı yağlarının üretimini yavaşlatmak ve cildin daha sıkı olmasını sağlayan kolajenin üretimini arttırmak mümkündür. Energy Lift serisi, iki önemli cilt problemini hedef alır: Yerleşik yağ hücrelerini azaltmak; gözle görünür bir şekilde yüz hatlarını şekillendirmek (yanaklar, çift çene)

Bilimsel olarak da ispatlandığı gibi 25 yaşından sonra cildimiz yaşlanmaya başlar. Hücre üretimi yavaşlar, bağ dokulardaki depolanmış nem miktarı azalır. Bu da dış etkenlere karşı cildin direncini azaltır. Cilt fiberlerindeki elastikiyetin azalması ise derin çizgiler ve kırışıklıkların ana sebebidir. 


Zamanla cildin savunma fonksiyonlarında azalma olması nedeniyle biçimsel ve fonksiyonel olarak cilt değişime uğrar. Bu süreçte ciltte önemli değişiklikler gerçekleşir; Dermis tabakasının kalınlığı %20 oranında azalır, cilt matlaşır, dermal dokunun tahrip olmasıyla elastikiyet kaybı başlar.
 

 

 

ENERGY LIFT

“LIFTING + İNCELTME” BAKIMI 
Doldurucu ve inceltici etkiler 
Bölgesel yağları azaltma (boyun,çene)

E559. VITALITY CLEANSER
Bu temizleme sütü, mat ve cansız ciltleri nazikçe temizler ve arındırır. Kremsi dokusuyla aynı zamanda cildi nemlendirir, parlaklık kazandırır ve canlandırır. Cildin koruyucu tabakasını güçlendirir.

E560. VITALITY TONIC
Bu tonik, olgun ciltlerin temizlik aşamasını tamamlar. Uygulanacak cilt bakım ürünlerine cildi hazırlar. Cilde canlılık verir.

E557. MORPHO-SLIM SERUM 
MORPHO-SLIM SERUM, onarıcı ve iyileştirici bir etkiye sahiptir. Yanaklar ve çene bölgesinde yerleşmiş yağlar üzerinde etkili ve yağ hücrelerinin oluşumunu azaltan siklolipaz içeriğine sahiptir. Yeni kolajen sentezinin gerçekleşmesine yardımcı olur. Fibroblastlar için gerekli uyarıcı etkiyi sağlayarak gevşek dokuları sıkılaştırır. 

E558. MORPHO-FILL SERUM
MORPHO-FILL SERUM, bu orjinal formüllü sıkılaştırıcı serum, içeriğindeki hyaluronik asit ile cilt dokusunu doldurarak, özellikle alın ve göz çevresindeki bölgesel kırışıklıkların görünümünü azaltır. 

E554. ACTIVE-REPAIR CREAM
Cildin doğal bağışıklığını arttıran yenileme ve onarım amaçlı günlük bakım kremidir. Nar çiçeği çekirdeği yağı ile zenginleştirilen bu formül, cildi nemlendirir, yumşatır, dış etkilerden korur ve anti-ageing özellik gösterir.

E555. MULTI-RECHARGE CREAM
Cilt yenileme, onarım, kırışıklık önleyici ve cilt nemlendirmede kullanılan bir gece kremidir. Zengin formülü sayesinde yorgun ciltleri yeniden canlandırır. Siyah haşhaş tohumu yağı ile zenginleştirilmiştir. Linoleik linolenik ve oleik asitleri içerir. Cildin yağ dengesini ve elastikiyetini korur.İncir özlü bu gece kremi, anti ageing özelliğinin yanında besleyici ve yeniden yapılandırıcıdır.

E553. SUPER-LIFTING CREAM
SUPER LIFTING, ciltte ani bir sıkılaşma etkisi yaratan canlandırıcı günlük bir bakım kremidir. Zencefil ile zenginleştirilmiş bu krem, uzun süreli ferahlık hissi verir. Meyve yağlarının besleyici, doğal bitki yağlarının da yumuşatıcı etkisi ile cilt daha pürüzsüz bir hale gelir.

E556. INSTANT-BEAUTY MASK
Bu arındırıcı ve canlandırıcı maske, cilde parlaklık kazandıran mükemmel bir komplekstir. Cildin dengesini hızlı bir şekilde düzene sokar, gergin cilt dokusunu rahatlatır. İçeriğindeki Hyaluronik asit ile kırışıklıkları doldurma etkisi gösterir. İçeriğindeki moringa tohumları ile cildi sigara ve hava kirliliğinin verdiği zararlardan korur. Papaya yağı ise cildi rahatlatır ve yumuşatır. Siyah haşhaş tohum yağı cildin yağ dengesini yeniden onarır.