FEMINITY

HORMONAL DENGESİZLİKLERİN CİLTTEKİ ETKİLERİNE KARŞI GÜÇLÜ KORUMA

HORMO SKIN PROGRAM

Hücre biyolojisi ve hormon içeren kozmetik ürünleri üzerine yapılan çalışmanın sonucu olan FEMİNITY, laboratuarlarımızın ürettiği yüksek performanslı en yeni seridir. 

Cilt bakım ürünleri arasındaki bu yenilikçi seri, güzellik ve kadınlık arasındaki ilişkiden ilham alınarak üretilmiştir; Bu bakım, hormonlara bağlı bir organ olan cildin, düzensiz işleyişini iki farklı etkiyle iyileştirmeyi hedefler.

Cildin hormonal dengesini yeniden kazandırır,
Hayati öneme sahip 2 ana proteini aktive ederek ana 
hücreleri korur.

Kadınların, hormonal döngüsü temel alınarak tasarlanan yeni bir cilt bakım terapisidir. Her kadın, FEMINITY bakımının, hormonel döngüsünün başlangıcıyla örtüşmesini sağlamalıdır.

Kadınlar, hemen hemen her gün yaşanan hormonal değişimlerden dolayı oluşan bu dalgalanmaların verdiği rahatsızlıktan şikayet ederler. Her bir aylık periyod karakteristik olarak cildin elastikiyet seviyesi ve durumunu etkiler.

Fito-hormon ve diğer aktif içeriklerle her ay oluşan spesifik sorunlara çözüm sunabilmek amacıyla dört farklı formülasyonun birleşimiyle hormonel bir bakım geliştirdik.

Bu önleyici anti-ageing cilt bakım serisi, vücuttaki hormonal dengesizlikler nedeniyle ciltlerinde kronik su kaybı problemi olan 25 – 45 yaş arasındaki tüm kadınları hedef alır.

FEMINITY

Ana hücreleri korur ve ciltte hormonal dengeyi sağlar.
Cildin doğal kapasitesini ve nem kaynağını arttırır

E760. PURIFYING FOAM
Salatalık ve arnica özlü bu köpük, kremsi ve hafif yapısıyla cildinizi nazikçe kurutmadan temizler.

E764. SURVIVINE SERUM
Bu hücresel yaşam ömrünü uzatan serum, ana hücreleri koruyarak cildin yenilenme sürecini hızlandırır. Zengin formülü ile kırışıklıkların görünümünü azaltır. Hormonal dengesizliklerin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini iyileştirmede kullanılır.

E765. H-SKIN PROGRAM
Cilt kök hücrelerini korumayı hedefleyen, şifalı çin bitkilerinin etkinliğini temel alan, bir cilt hormonal denge kürüdür. Bu bakım kürü, hormonal düzensizliklerin ciltteki olumsuz etkileriyle mücadele eder. 28 günlük hormonal döngü sırasında cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bu kür, fito-hormonların cilde en iyi şekilde nüfuz etmesini sağlar. Daha iyi bir etki için, fito-hormonların dozajları hormonal döngüye göre ayarlanmıştır: Dengeleyici, canlandırıcı, nemlendirici ve sakinleştirici. Her hafta dört farklı formülle cildin ihtiyaçlarını karşılayarak erken cilt yaşlandırmasını geciktirmeyi hedefler.

E761. HYDRA-H-CREAM
Hafif ve ipeksi yapısıyla bu krem, hormon dengesizlikleriyle bozulan epidermisi onarıcı ve cilt hücrelerini yeniden canlandırıcı bir emülsiyondur. Yoğun nemlendirici formülü sayesinde hücrelere suyu dağıtır ve 24 saat boyunca süren bir nemlendirme etkisi sağlar.

E762. NUTRI-H-CREAM
Soya yağı ile zenginleştirilen bu yoğun ve ipeksi krem, hormon dengesizlikleriyle bozulan epidermisi onarıcı ve cilt hücrelerini yeniden canlandırıcıdır. Yoğun besleyici ve canlandırıcı içerikleri sayesinde kuru cildi yeniler ve güçlendirir.

E763. REVIVISCENT MASK
Shea yağı ve jojoba ile zengin formüllü bu maskenin ana hedefi cildi nemlendirmektir. Yenileyici ve nemlendirici içeriklerle zenginleştirilmiş bu maske, ciltteki su kaybını önleyen yumuşatıcı bir film tabakası oluşturarak, cildin su tutma kapasitesini arttırır.