CİLT FRESH CAVIAR

FRESH CAVIAR CİLT BAKIM SERİSİ

YÜKSEK TEKNOLOJİLİ SOĞUTMA VE ORGANİK KOZMETİK

Sadece cansız ciltler için değil aynı zamanda olgun ciltler için de üretilmiş yoğun bir yenileme bakımıdır. 
Fresh Caviar, havyarın ciltteki tüm faydalarını kullanarak erken yaşlanmaya karşı savaşır.Cildin ana hatlarında bulunması gereken “Nemlendirme, Besleme, Sıkılaştırma” gibi gereksinimler bu 3 aşamalı bakımda bulunmaktadır ve hücre metabolizmasının en derininden itibaren uyarılmasını ve daha genç görünümlü bir cilt için temel besinlerin teminini sağlar.

 

ANTI-AGING BAKIM 

HAVYAR, genç bir cilt için gerekli olan bütün kaynakları içerir. Ünlü İsviçre Hücre Terapisi’nde kullanılan plasenta örneklerine karşılık alternatif bir bakım sunar. 

Araştırma laboratuarlarımız, en hassas ciltler üzerinde maksimum toleransın sağlanması için KİMYASAL KORUYUCU İÇERMEYEN formüller üretmişlerdir. FRESH CAVIAR ürünleri, bakteri, mantar ve küf oluşumuna karşı savaşan, böylece formüllerin bütünlüğünü koruyan, bitki kaynaklı DOĞAL BAKTERİOSTAT* içermektedir. 

 

ORGANİK CİLT BAKIMI VE YÜKSEK TEKNOLOJİYLE SOĞUTULAN HAVYAR ÖZLERİNİN MÜKEMMELLİĞİ

Bu bakteriostat’ın bakteri oluşumuna (Gram+ ve Gram-), Pseudomonas aeruginosa*’ya karşı ve birçok mikroorganizmaya karşı geniş bir etki yelpazesi vardır. Bakteriostat’ ın etkisini test etmek için farklı mikroorganizma grupları üzerinde detaylı çalışmalar yapılmıştır.

Aktif içeriklerin etkisini korumak için, ürünlerin aşırı sıcakta kalmamasına dikkat ediniz, açtıktan sonra serin bir yerde, hatta mümkünse buzdolabında (+4°C) saklayınız ve hemen kullanınız. Formülleri 40°C’de saklamak bakteri ya da mikroorganizma oluşumunu engeller.

 

AKTİF İÇERİKLER

HAYVAR 

Havyar, NADİR bulunan ve çok DEĞERLİ bir maddedir. VITELLUS, (Latince “vita”, “hayat” sözcüğünden gelir) yaşamsal yapıların gelişmesi ve yapılandırılması için gerekli olan besleyici maddeler açısından çok zengindir. Vitellus temel olarak, fosfolipidler ve fosfoproteinlerden (hücre çepherlerimiz ve tüm organlarımız için yaşamsal maddeler) oluşur. Vitellus, metabolik öncüller açısından zengindir ve cilde, güçlü besleyici ve yenileyici özellikleri olan amino asit ve peptitlerin bir kokteylini sağlar. İhtiyaçlarına göre cilt hücreleri havyarın bu metabolik öncü bileşenlerini sindirir. 

Benzersiz formülünden dolayı FRESH CAVIAR hücreleri kolajen I - III ve fibronektinin üretimini uyarır. Kolajen liflerinin uyarılması cilt elastikiyetini güçlendirir ve sıkılaştırır. Fibronektin, hücre onarımı süresince rol alan ve hücrelerin ECM’ ye yapışmasını sağlayan anahtar bir proteindir.
 

FRESH CAVIAR
Havyar İle Gelen Güzellik

E1009. RADIANT OIL 
Taze havyar hücreleri ve jojoba yağı içeren bu yağ, cildin yumuşaklığını, besin değerlerini ve nemini korurken mükemmel bir temizleme de sağlar. 

E1010. DAZZLING WATER 
Taze havyar hücreleriyle cilde ferahlık hissi verirken aynı zamanda cildi nazikçe temizler. 

E1011. CORAL SCRUB 
Bitki kaynaklı mercan konsantresiyle zenginleştirilmiş bu peeling, cilt yüzeyindeki kirleri temizler ve cildi yumuşatır. Gerçek bir arındırma etkisi sunarak mat ciltleri hızlı bir şekilde canlandırır ve parlaklaştırır.

E746. MOISTURIZING CREAM 
Cildin su kaynaklarını koruyucu ve ciltteki nemin hapsolmasını sağlayan bu yoğun nemlendirici cilt bakım kremi, zengin ve hafif dokusuyla cildin pürüzsüz ve ışıltılı olmasını sağlar.E747. NOURISHING CREAM 
Hücrenin yeniden yapılanma sürecini destekleyici, canlandırıcı ve cildi serbest radikallerden koruyucu bu yoğun besleyici cilt bakım kremi, zengin ve hafif dokusuyla cildi derinlemesine besler ve onarır.

E748. LIFTING CREAM 
Cilt yüzeyinde yumuşak bir ağ oluşturarak cildi yoğun bir şekilde yapılandıran bu sıkılaştırıcı cilt bakım kremi, zengin ve hafif dokusuyla cildi besler ve yeniden yapılandırarak cilde ışıltısını geri kazandırır. 

E863. REVIVAL NIGHT TREATMENT BAKIM KİTİ
Uyku sırasında cildin en iyi şekilde yenilenmesi ve canlanması için mersin balığı havyarı ile formüle edilmiş iki ayrı cilt bakım ürününden oluşan onarıcı gece bakım kitidir. Yoğun yenileyici özellikleri olan PRECIOUS ELIXIR SERUM, günlük olarak ciltte oluşan hasarları onarıcıdır. ULTRA-RICH CREAM ise uygulama anından itibaren hızlı bir şekilde etki göstererek, sıkılaştırıcı ve kırışıklık karşıtı etkisi ile cildi güçlendirir.