GENETIXSLIM TREATMENT

CELLU-GENIC İNCELTİCİ VÜCUT BAKIMI

Selülit Azaltıcı - Portakal Kabuğu
Görünümünü Azaltıcı ve Sıkılaştırıcı

Birlikte, yeni GENETIX SLIM serimizin inceltici bakımlarını keşfedelim, bu seri genetik faktörlerden kaynaklanan obezite ile mücadele etmek için gerçek bir vücut inceltme buluşudur. 

Son yıllarda genetik alanında yapılan araştırma ve çalışmalar, bize lipid metabolizması ve şişmanlama ile ilgili genleri tanımlamamıza olanak vermiştir. Yapılan çalışmaların sonucunda, iştah düzeyimizi etkileyen, lipidlerin yakılması ve lipid depolanmasının durdurulması için gerekli enzimlerin salgılanmasını düzenleyen genlerin olduğu ortaya çıkmıştır. 

Çoklu etkileri sayesinde:
• Selüliti azaltır
• Portakal kabuğu görünümünü azaltır
• Cilt sıkılığını arttırır

Yenilikçi araştırma teknikleri, obezite, beslenme ve genetik faktörler arasındaki bağlantıyı anlamaya çalışıyor. Obezite seviyesi giderek rahatsız edici boyutlarda artarken, obezitenin kökeniyle ilgili bir tartışma başladı: Obezite, yediklerimizle mi veya genlerimizle mi bağlantılıdır? 

Kİlo vermek konusunda herkes aynı mıdır?
Hayır! Bazı ailelerin diğer ailelere göre daha ince olduğunu biliyoruz, tıpkı bazı ailelerin diğerlerinden daha uzun veya kısa oldukları gibi. Açıkcası, ailesel ve genetik faktörler şişmanlığın gelişimindeki faktörlerin bir bölümünü oluşturur. 
Kapsamlı bilimsel çalışmalarla da incelenen bu durum insanların kilo alma eğilimlerinin kısmen genetik özelliklerine bağlı olduğudur. Bilim açısından obezite, sanıldığı kadar basit bir konu değildir. Obeziteye neden olan pek çok faktör olduğu için, çözümü yediğiniz yemeğin miktarını ve yaptığınız egzersizin miktarını ayarlayarak kilo verebilirsiniz şeklinde basit bir formüle indirgemek mümkün değildir.

 

GENETIXSLIM

CELLU-GENIC İNCELTİCİ VÜCUT BAKIMI

E942. ANTI-CELLULITE SLIMMING BAKIM KİTİ

Laboratuarlarımız iki bakım ürününü ve bir masaj aparatını birleştirerek evde yeniden şekillendirme için üç üründen oluşan bir kit tasarlamıştır.

INTRAGENIC SERUM: Ekstra aktif formüllü ve güçlü selülit karşıtı etkisiyle bu serum, cilt tarafından hızla emilir. İçeriğindeki kafein ile yağ yakımını uyarıcı etki göstererek inceltici etki gösterir. Cilt dokusundaki gevşeklik ve sarkmalarla formülündeki ginseng ile mücadele eder.

GENIC SLIM CREAM: Bu yumuşak krem, formülündeki aktif içerikleriyle bir sinerji yaratarak selüliti azaltır, mikro sirkülasyonu uyarır ve cildi nemlendirir.

LIPO-FITNESS: Bu masaj aparatı, selülit karşıtı etkisiyle inceltici vücut bakımının etkinliğinin artmasına yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur. LIPO FITNESS mikro sirkülasyonu uyararak, selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olur.