GENXSKIN

14 GÜNDE HIZLI BİR ANTI-AGEING ETKİ İÇİN 14 GENİ YENİDEN AKTİFLEŞTİRME


KOZMO-GENETİK BİR BAKIM
Cildimiz zamanla bozulur ve yaşlanma süreci hızlanır. Bu süreç kişiden kişiye değişir ve insanların yaşlanma süreçleri birbirinden farklıdır. Bu sürecin, en önemli faktörlerinden birisi de genetiğimizdir. Genlerimiz tüm hayatımız boyunca bizimle birlikte hareket eder. Genetik mirasımızın yapısına ve genlerimizin çevreyle etkileşimine bakarak yaşlanma sürecini engellemek 21. Yüzyılın gerçeklerinden birisi olmuştur. 

Bu nedenle bizler, cildimizi koruyan ve yaşamsal fonksiyonlarını hızlandıran yeni, gelişmiş ve yüksek performanslı bir yöntem sunuyoruz.

Gerçek yenilik: Kozmetik genetikten temel alınarak geliştirilen dermo-kozmetik yaklaşım genetik potansiyelimizi hızlandırır ve cildimizi geliştirmek için genlerimizi çalıştırır.

GENXSKIN tedavisinde, 14 günden sonra gözle görülür bir anti-ageing etki için, extracelular matrikste bulunan 14 geni aktifleştirme yeteneğine sahip güçlü ve yenilikçi bir faktörün bütün enerjisini kullandık.

İki mekanizma gözle görülür cilt yaşlanmasını hızlandırıyor: 

1-Ritmi genetik olarak belirlenen ilk yaşlanma süreci içsel ve doğaldır.

2-Cildin yaşlanma sürecinin diğer bir etkeni de dışsaldır: Pek çok çevresel faktör nedeniyle meydana gelir: güneş, sigara kullanımı, 
stres vb. Bu gibi durumlar “serbest radikaller” olarak bilinen zehirli madde üretimine neden olur.


 

 

GENXSKIN SKIN

Extracelular matriks’i koruma 
Güzellik üçgenini yeniden oluşturma

E973. NUTRIGEN MILK
Yenileyici Temizleme Sütü.

E974. BI-PHAGEN
Yenileyici çift fazlı makyaj temizleyici.

E975. AQUAGEN TONIC
Yenileyici tonik.

E976. PERFECT SURFACER
Güçlü cilt yenileyici peeling.Cildi ölü hücrelerden nazikçe arındırarak yumuşatır ve aydınlatır.

E977. LIFT SERUM G14
Düzeltici, yeniden yapılandırıcı ve ani sıkılaştırıcı serum. Hücresel değişimleri hızlandırır ve hücrelerde detoks etkisi gösterir cildin yaşlanma işaretlerine karşı mücadele eder.

E978. WHITEX SERUM
Lekeli ve aşırı pigmentasyon olan bölgeler için geliştirilmiş özel bir serum.Lekelerin görünümünü azaltır ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Cildi yeniden yapılandırır ve aydınlık bir görünüm sağlar.

E979. MICRO-FILLER
Kırışıklık doldurucu serum. Formülündeki doldurucu küreler ve ışık yansıtıcıları ile cilt dokusundaki boşlukları doldurur ve yaşlanma işaretlerini azaltır.

E980. FIBRAXTINE CREAM
Yeniden yapılandırıcı ve nemlendirici cilt bakım kremi. Işık yansıtıcılarla zenginleştirilmiş formülü ile kırışıklıkları ve çizgileri gözle görülür bir şekilde yumuşatır.

E982. MATRIXCELL CREAM 
Nar, zeytinyağı ve E vitamini özleri içeren onarıcı gece kremi. Güçlü bir serbest radikal karşıtı etki sağlar ve erken yaşlanmanın sebebi olan maddelerle etkili bir şekilde savaşır. Cilt, daha dolgun ve daha genç görünür.

E983. HIGH DENSITY MASK
Yeniden şekillendirici ve onarıcı maske. Biyolojik olarak kullanılan kalsiyum cildin dinamizmini yeniler. Yenileyici ve besleyici yağlardan oluşan bir kompleksle zenginleştirilmiştir.

E984. CC CREAM CORRECTIV N°1
Amber beji. Parlak cilt etkisi.Oksidatif strese karşı mücadele eder. Nemlendirici ve besleyicidir.

E985. CC CREAM CORRECTIV N°2
Doğal Bej. Parlak cilt etkisi. Oksidatif strese karşı mücadele eder ve hücre dinamizmini harekete geçirir. Hassas ciltler için uygundur.

E986. CC CREAM CORRECTIV N°3
Gül Beji. Parlak cilt etkisi. Oksidatif strese karşı mücadele eder. Nemlendirici ve besleyicidir. Cilt tonunu eşitler ve düzeltir, aydınlatıcı kompleksle zenginleştirilmiştir.