HYDRA CLINIC

NEMLENDİRİCİ & BESLEYİCİ CİLT BAKIMI

CİLDİN NEM MEKANİZMALARINI DESTEKLEYEREK HÜCRELER ARASI SU TRANSFERİNİ HIZLANDIRIR, OPTİMAL NEM SEVİYESİNİ GARANTİ EDER 

Bilimsel çalışmaları temel alan ERICSON LABORATOIRE , cildin doğal nem mekanizması üzerinde yoğun etki gösteren HYDRA CLINIC serisini geliştirdi.
Yeni HYDRA CLINIC serisi; Çevrenin nem oranına bağlı olarak cildin nem seviyesini ayarlayabilen AKILLI HİDRO-LİPİDLER içerir. Çift yönlü performansı ile KUTANÖZ FOSFOLİPİD’lerin görevini BIOMIMETIC (biyo-taklitsel) bir şekilde yerine getirir ve böylece cildin doğal hidrolipid yapısını yeniden yaratır.

Tüm organizmaların en önemli bileşeni olan su, cilt için hayati önem taşır. Vücut ile dış dünya arasında bir bariyer görevi gören cilt, su olmadan varlığını devam ettiremez.

Nem, cildin mekanik kısıtlamalara karsı savunmasından sorumlu faktörlerden birisidir, bu yüzden dış yüzeyin nem oranı azaldığında dış yüzeyin savunması zayıflar, bu durumda ciltte dayanıklılık ve esneklik kaybıyla birlikte, ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşmasına yol açar.

Yeni HYDRA CLINIC serisi;

- Çevrenin nem oranına bağlı olarak cildin nem seviyesini ayarlayabilen AQUAPORIN TEKNOLOJİSİ ile zenginleştirilmiştir.
- YENİLEYİCİ FİTO-KOMPLEKS sayesinde zarar görmüş cildin,
epidermal yenilenmesini hızlandırır.
- CİLT DOKUSU etkisi göstererek uzun süreli nemlendirme sağlar.

HYDRA CLINIC

Su Toplayıcı – Biyomimetik fosfolipidler
AQP-3 ün uyarılması – Nemlendirici Mikro Kapsüller
Cildin kendini yeniden yapılandırması

E794. AQUA SOURCE MILK
Kuru ciltleri nazikçe temizler ve yumuşatır.

E795. AQUA SOURCE TONIC
Kuru ciltleri tazeler ve canlandırır.

E798. AQUA VITAL MPC30 CREAM
Cilde kaybettiği suyu geri kazandırmak için cildi adeta bir nem banyosuna tabi tutar. Ferah ve geçirgen yapısı sayesinde cildi sürekli nemlendirip, derinlemesine besleyerek dokuları içeriden doldurur.

E799. INTENSIVE REPAIR C34 CREAM
Nemlendirici ve lipid-doldurucu bu krem, kuru veya çevresel koşullar nedeniyle çok tahriş olmuş ciltteki lipid eksikliğini onarır. Cildin doğal onarım süresicini hızlandırır. 

E800. HYDRO PATCH H25 CREAM
Yoğun ve derinlemesine bir tedavi olan HYDRO PATCH CREAM H25 
“yama-benzeri” etkisi sayesinde cildin su kaybını telafi eder, böylece gün boyunca ideal nem seviyesini garantiler. Ciltte yorgunluğun izlerini siler ve su kaybından oluşan çizgileri doldurur.

E801. AQUAJET AQP-3 FLUID
Yağlıya dönük kuru ciltler için sıvı formülüyle ideal bir cilt bakım ürünü olan AQUAJET FLUID AQP-3 cilde tazelik ve nem sağlar. Kolay çözünür yapısı sayesinde kolayca emilir ve cildi derinlemesine nemlendirir. Anında su ile dolan cilt direncini ve rahatlığını yeniden kazanır.

E796. AQUAFIX MPC30 SERUM
Gerçek bir su deposu olan AQUAFIX SERUM MPC30 cildin su kaybını anında telafi eder. Hidro-jel formülü dokularda su toplayarak maksimum seviyede nem sağlar. Cilt derinlemesine nemlenir ve dokular içeriden su ile doldurulur. 

E797. NUTRI FORCE C34 SERUM
Kuru veya dış etkenlerden dolayı yıpranmış ciltleri yeniden yapılandırır ve rahatlatır. Formülündeki yüksek besleyici değeri olan dört yağ (kokum,marul, fıstık ve argan) ile cilde gerekli olan yağ asit desteğini sunar.

E803. HYALURONIC 101
Dudaklarda 4 farklı etki oluşmasını sağlar: nemlendirme, dolgunluk, anti-ageing ve bağışıklık koruyucu. Ultra besleyici olan bu balsam, dudakları çevresel etkilerden korumak ve nemlendirmek için idealdir.