INSULINOL Cellulit-Diet

İNSÜLİNİ BLOKE EDEREK, SELÜLİTLE MÜCADELE

CELLULIT-DIET EXPRESS

Gerçek bir şekillendirme uygulaması, INSULINOL CELLULIT-DIET hücrenin kalbine nüfuz ederek glikozu (adipozitin ana besini) ve yağ üretimini önler. INSULINOL CELLULIT-DIET aktif içeriklerle zenginleştirilerek SELÜLİT ve BÖLGESEL YAĞ problemlerine sinerjik bir çözüm getirir. Yeni keşfedilmiş güçlü dihydromyricetine molekülü, yağ hücreleri üzerinde iştah kesici etki göstererek adipozitler üzerinde rol oynar.
İnsülin, adipoz dokusundaki lipit sentezini uyaran hormondur. İnsülin, enerji üretimini başlatmak için glikozun adipozit tarafından emilmesini sağlayarak vücutta bir iletici gibi davranır. Bu enerji kullanılmazsa adipozit yağ şeklinde onu depo eder. Gerçek bir vücut şekillendirme bakımı olan, INSULINOL CELLULIT-DIET hücrenin kalbine nüfuz ederek glikozu (adipozitin ana besini) ve yağ üretimini önler. Adipozitler, gerçek bir “diyete” girer.

Bu bakım etkileri:
- Drenajı arttırır ve ödemin vücuttan atılımına yardımcı olur,
- Zayıf mikro kılcal damarları güçlendirir,
- Çatlakları önleyici ve iyileştirici etki,
- Gevşek cilt dokusunu sıkılaştırır.


Bu bakım 3 seviyede etki gösterir :
1- Yağ depolanmasından sorumlu 4 protein ve perilipinin inhibe edilmesiyle lipolizi (yağın parçalanması) 12 kat arttırır.
2- Yağ üretimini destekleyen glikozun yapımından sorumlu 
glutforproteinin inhibe edilmesiyle lipojenezin (yağ oluşumu) %64 oranında azalması.
3- Adiposit farklılaşmasından sorumlu kaveolin proteinin inhibe 
edilmesiyle adipojenezin (yağ hücrelerinin çoğalması) %63 oranında azalması.

Bu bakımın en farklı özelliklerinden biri orjinal bir termal vücut maskesi kullanılmasıdır. Aktif içeriklerin cilt tarafından emiliminin artmasına izin vererek daha hızlı etki göstermesini sağlar. 

Bu termik maske, vücudun ön ve arka bölgeleri için ayrı ayrı uygulanabilir. Kalça ve uyluklardaki aşırı selülitlerde birkaç seans yoğun bakım yapılması tavsiye edilir.

 

CELLULIT-DIET EXPRESS

İnsülini bloke edici - Adipozitleri azaltıcı Hızlandırılmış Termal Etki

E541. CELLULIT-DIET EXPRESS BAKIM KİTİ

DE- STOCK DAY GEL
Bu yeni şekillendirici kompleks, glikozun yağlara dönüşümünü önlemek için adipozitler üzerinde büyük rol oynar. Bölgesel yağları düzeltmek için özel olarak formüle edilen bu jel, yağ yakımını uyarır ve selülite savaş açar. Damar genişletici etki için ısıtma etkisi de vardır. Bu yeni şekillendirici kompleks, glikozun yağlara dönüşümünü önlemek için adipozitler üzerinde büyük rol oynar.

ANTI-STOCK NIGHT GEL
Bölgesel yağları düzeltmek için özel olarak formüle edilen bu jel yağ yakımını uyarır ve selülite savaş açar. Yağ depolanmasını önler drenajı destekler. Vazokonstriksiyon (kan damarlarının daralması) etki için soğuk etkili bir jeldir.