LIPO DRAINAGE 3D

ÖDEM KARŞITI DRENAJ BAKIMI

DETOKS - DRENAJ- ÖDEM ATICI

Zamanla, doğal biyolojik dengemiz bozulur ve farklı metabolizmalar bundan etkilenir. Vücut canlılığını ve sıkılığını kaybeder, dokular genişler ve tembelleşir, vücut yapımız ağırlaşır ve deforme olur. 

Cilt dokusuna bağlı olarak, hücre akışında “toksiklenme” ve “hazımsızlık” görülebilir ki bu da çeşitli bozuklukları beraberinde getirir: adipoz dokunun boyutu gözle görülür bir oranda büyür, sayısı, ciltteki portakal kabuğu görünümü, su kaybı, ödem ve iltihap kişiden kişiye değişmekle birlikte selülitli bölgeler oluşmaya başlar.

Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan iyileştirme yaklaşımındaki anlayışına sadık kalan ERICSON LABORATOIRE son olarak, aşırı kilonun ve damarsal bozukluklukların neden olduğu 3 ana PARAMETRE için çözüm getirecek kapsamlı bir bakım olan 3D LIPO DRAINAGE ‘ı öneriyor:

Bu bakım, bacaklarınıza orjinal şeklini yeniden kazandırmak için ÜÇ BOYUTLU yeniden şekillendirme ve inceltmeyi herhangi bir cerrahi müdahaleye ihtiyaç duymadan gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. FITNESS YENİDEN ŞEKİLLENDİRME, uzmanlarımız tarafından bu benzersiz yönteme verilen isimdir.

Bu yenilikçi yeni vücut bakım serisinin iyileştirici ve estetik etkileri :
• Yağ dokusunun oluşumunu engelleyici, 
• Lipid peroksidasyonunu önleyici ve oksijen yetmezliğini önleyici,
• Doku detoksu,
• Yağ salınımı ve angiogenesis (damar gelişimi) üzerine etki,
• MT1-MMP ve autotaxin ekspresyonunun azaltılması,
• Fibronektin ve laminin üzerine etki,
• Fosfodiesteraz III’ün inhibisyonu,
• Ekstra selüler matriks uyumunun korunması,
• Adipoz dokunun üç boyutlu genişlemesinin kanıtlanmış inhibisyonu.

 

 

LIPO DRAINAGE 3D

ÖDEM KARŞITI DRENAJ BAKIMI
Rahatlama Bacaklardaki ağrıda azalma Drenaj
Selülit ve portakal kabuğu görünümünde azalma

Bu bakım, aşırı bölgesel yağları olan ve bacaklarında şişme, acı hissi ve dayanılmaz ağrılarla birlikte “ağırlık” hissi yaşayan kadınlar için geliştirilmiştir. 

Anında hissedilebilir etkileri: Rahatlama, bacaklardaki şişlikte azalma, drenajın artması, ödemin azalması, selülit ve portakal kabuğu görünümünde azalma.

E818. CELLULIT DETOX CREAM
Bacaklardaki ağrı ve belirgin rahatsızlık hissini azaltmayı hedefleyen, bacaklarda şişliklerle birlikte görülen lokalize selülit ile de mücadele eden bacak bakım kremi.

E817. QUICK DRAIN SPREY 
Damar koruyucu ve bacaklarda su tutulumunu önleyici içeriklerce zenginleştirilmiş bu dekonjestan sıvı, dolaşımın bozuk olduğu bacaklarda drenaj arttırıcı olarak etki gösterir. Nane esansı sayesinde uygulandıktan hemen sonra soğuk bir etki göstermeye başlar.