MESO-VIT

Vitamin Yükleyici” etki ile sakinleştirici ve iyileştirici

DERMO KOZMETOLOJİDE MEZOTERAPİ 

Ericson Laboratoire MESO-VIT bakımı, medikal mezoterapi seanslarından sonra cildi, hızlı bir sakinleştirme ve iyileştirme sürecine sokarak medikal uygulamaları destekleyici etkiler gösterir. A,C,E vitaminleri ile 

zenginleştirilen  bu bakım, medikal mezoterapi uygulamasından bağımsız ayrı bir konsept olarak; cilt kusurları, kırışıklık, pigmentasyon lekeleri ve elastikiyet kaybı gibi sorunlarda cildin gençliğini ve canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

Estetik tıbbın gelişmesi ve medikal güzellik işlemlerinin popülerliğinin artması ile kadınların, ani ve medikal uygulamalarla aynı sonuçları veren cilt bakım ürünlerine ilgisi gün geçtikçe artmaktadır.

MESO VIT bakımının 3 etki mekanizması : 

1 – “MESO BENZERİ” ETKİ
SKINJECTOR ve MICRO PICK aparatlarının kullanımı ile hafif moleküler ağırlıklı ürünlerin, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilme kapasiteleri maksimum seviyeye taşınır. Bu iki aparatın kullanımı, MESO-VIT bakımına profesyonel non-invaziv bir özellik ekleyerek, mezoterapideki mikro enjeksiyon uygulamasını taklit etmesini sağlar.

2 - “MESO BAKIM” ETKİSİ
Formülündeki yeni nesil nano partiküller, medikal mezoterapi seansından sonra cildi gözle görülür bir şekilde sakinleştirme ve yumuşatma özelliği taşırlar. MESO-VIT, mezoterapi seanslarının tamamlayıcısı ve mezoterapi sonrası iltihap oluşumunu önleyici bir bakımdır.

3 - “VİTAMİN YÜKLEYİCİ” ETKİ
A, C ve E vitaminleri, cilt dokusunu yeniler, aydınlatır ve korur. SKINJECTION aparatı, her bir vitaminin etkinliğinin daha derin ve daha güçlü olmasına yardımcı olur.

 

 

MESO-VIT

MESO BENZERİ & MESO BAKIM
KOLAYCA EMİLEBİLEN MANURONİK
ASİTLİ NANO PARTİKÜLLER

E582. MESO-VIT A REGENERATING SERUM
Yoğun olarak retinol içeren bu yenileyici serum, estetik operasyonlar ya da yaşlanma nedeniyle ciltte oluşan yıpranmaların onarımını hızlandırmak için ciltte kolajen ve hyaluronik asit sentezini uyarır. İçeriğindeki A vitamini kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına ve derin yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

E583. MESO-VIT C BRIGHTENING SERUM
Cildin esnekliğini korumasına yardımcı olan ve antioksidan özellikleri ile bilinen askorbik asitli bu serum, kolajen üretimini uyarır, cilt hücrelerini UV ışınlarına karşı korur, melanin üretiminin düzelmesine yardımcı olarak güneş nedeniyle oluşan kahverengi lekelerin görünümünü azaltır.

E584. MESO-VIT E PROTECTIVE SERUM
Yüksek seviyede tocoferol içeren bu serum, genellikle kırışıklık görünümünden sorumlu olan serbest radikallerde dahil cilt hücrelerinin yıkımına neden olan tüm zararlı faktörleri önlemeyi amaçlar. Cildin Bariyerini güçlendirir, tahrişi azaltır, dekonjestan ve nemlendirici etki gösterir.

E625. MESO-VIT CREAM
Cildin iyileşme sürecinde etkin olan bu canlandırıcı krem, cildi yeniden yapılandırarak cildin kalitesini arttırır.En önemli görevi, ciltte oluşmuş şişkinlik ve tahrişleri en aza indirerek, iltihaplanmaların önlenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki 4 farklı yağ ile zenginleştirilen bu krem cildi hızla besler ve rahatlatır.

E581. MESO-VIT FLUID
Bu yoğun canlandırıcı özelliklere sahip sıvı, cildin iyileşme sürecinde oluşan iritasyonu ve şişkinlikleri azaltmayı hedefler.Hafif ve yağsız dokusu ile cildi onarır, besler ve canlandırır. Daha iyi sonuç almak için cildin ihtiyacına göre MESO-VIT A, C veya E serumlarından biri tercih edilerek sıvıdan önce uygulanabilir.