MORPHO BUST

GÖĞÜS VE DEKOLTE BÖLGESİNİ CANLANDIRICI BİR BAKIM

HACİM VERİCİ TEDAVİ
MORPHO BUST tedavisi: göğüsler ve dekolte bölgesinin yeniden yapılandırılmasında, adipoz dokuyu derinleştiren üç mekanizmayı birleştirerek situ’daki (süt bezlerinin ana içeriği) yağ üretimini hızlandırarak göğüslerin daha dolgun görünmesine yardımcı olur.

MORPHO BUST göğüs bakım serisi ;
Çatlaklar, göğüslerin boyutu ve göğüslerin daha iyi desteklenmesi için mikro-kılcal damarlara hedeflenmiş etkileri içeren göğüs ve dekolte bölgesi
için tamamen canlandırıcı bir bakımdır.

ERICSON LABORATOIRE, meme bezlerinin fizyolojisine zarar vermeden daha sıkı göğüsler isteyen kadınlar için yeni nesil bir göğüs bakımı olan MORPHO BUST serisini tasarladı. 

Kadınların vücut ve özellikle göğüs bakımına özen gösterdiklerini fark ederek,onları cerrahi bir operasyonun travmatik etkilerinden kurtarırken, onların beklentilerini karşılayacak yüksek performanslı ürünler sunmayı hedefledik.

Göğüslere yeniden şekil veren üç mekanizma vardır: yağ hücrelerini çoğaltmak, yağ üretimini uyarmak ve yağ depolanmasını arttırmak. Bu mekanizmalarla birlikte göğüslerde dolgunluk artar, kılcal damarlar ve çatlakların görünümünde azalma meydana gelir.

 

MORPHO BUST

GÖĞÜS DOKUSUNUN YENİDEN YAPILANDIRILMASI

Çatlakların ve kılcal damarların azaltılması

E604. VOLUME CREAM
Göğüs bölgesinin yeniden formuna kavuşması için tasarlanan bu serum sıkılaştırıcı etkiye sahip eşsiz bitkisel formülü sayesinde dokuları sıkılaştırır ve doğal bir bakım sağlar. İçeriğindeki Silisyum ve çiçek asitleri anti-ageing, cilt yenileyici ve nemlendirici etkiler gösterir.Kolajen ve elastin üretimini arttıran içeriği ile göğüs dokusunun iç yapısını güçlendirir.

E603. MULTI-TARGET LIFTING SERUM
Bu göğüs bakım kremi, lipit üretimini ve depolanmasını uyararak iç yağ dokusunu bölgesel olarak yoğunlaşmasını sağlar. İçeriğindeki Misk gülü yağı ile göğüs dokusunu güçlendirerek, göğüslere yeniden canlılık ve sıkılık kazandırır. Çiçek sütleri içeren formülü sayesinde yenileyici, nemlendirici ve sakinleştiricidir.