PERFECTION

PİGMENTASYON DENGELEYİCİ BAKIM


 

GENETİK DEPİGMENTASYON
ERICSON LABORATOIRE, melanosit çekirdeği içinde bulunan DNA genleri üzerinde etki ederek melanogenesis süreci başlamadan önce harekete geçebilen tamamen yenilikçi bir yöntem keşfetti. Pek çok 

kozmetik ürünü geleneksel bir yöntemle cildin üst tabakasına etki eder.Yeni PERFECTION WHITE EXPERTISE serisi ise biyolojik pigmentasyon zincirinde mümkün olduğunca derine nüfuz eder.

Bu seri iki aşamalı olarak etki gösterir.
Pigmentasyon sürecinden önceki genetik etkinin değişimi,
Pigmentleri üreten hücreler arası ajanların yeniden yönlendirilmesi.
 

Pigmentasyon, ciltteki, gözlerdeki ve kıl foliküllerindeki melanin pigmentlerinin dağılımı ve sentezinin sonucu meydana gelen bir süreçtir. Melaninler, “melanosit” adı verilen pigment hücrelerinde üretilirler. Melanositlerin sayısı, keratinositlerin melaninleri yüzeye çıkarma kapasitesi ve melanin granülleri içeren melanozomun 

boyutları cilt rengini belirlemede önemli rol oynarlar.

Dünya popülasyonu cilt pigmentasyonu açısından çok büyük genetik bir çeşitlilik gösterir. Popülasyona göre çok koyudan açığa doğru pigmentleşme ya da koyudan açığa doğru gölgeleme bu 2 uç nokta arasında bulunur: Çok açık ve çok koyu Pigmentasyon kendine özgü doğal bir koruma mekanizması içerir. Cilt rengindeki farklılık her insanda UV ışınlarının radyasyon gücüne göre değişir.
 

 

PERFECTION

LEKESİZ VE HOMOJEN BİR CİLT İÇİN ÜÇ AŞAMALI BİR ETKİ

Genetik Yeniden Programlama Melanosit çekirdeği üzerinde doğrudan
etki gösteren ve tirozinazı engelleyen pigmentasyon düzenleyici bir bakım.
Koruyucu etki. 

E663. MELANO-CLEAR SERUM
Bu arındırıcı peeling, içeriğindeki kaolin ve AHA ile soyucu etki gösterir ciltteki melanini kontrol altına alır ve pigmentasyon lekelerinin görünümünün açılmasına yardımcı olur. Cildi tahriş etmeden üstteki ölü tabakayı soyarak aynı zamanda ciltte aydınlatıcı ve pürüzsüz bir tabaka yaratır.

E664. MELANO-STOP SERUM
UVA/UVB koruyucular ve meyve asitleri ile zenginleştirilmiş bu serum, ciltte hafif bir soyucu etki göstererek hücre yenilenmesine ve kahverengi lekelerin renginin açılmasına yardımcı olur. Melanosit hücresinin çekirdeğine etki ederek hiperpigmentasyona engel olur ve güneş lekelerinin rengini açar.

E665. NUTRI-PERFECT CREAM
Omega-3 yağ asitleri içeren bu krem, cildi yeniden yapılandırır besler ve rahatlatır. UVA/UVB içeriğiyle güneş ışınlarına karşı mükemmel bir koruma sağlar. Pigmentasyon lekelerinin oluşmasını engeller ve kahverengi lekelerin renginin açılmasını kolaylaştırırken aynı zamanda cildi besler.

E666. MATT-PERFECT CREAM
Cilde aydınlık veren ve güneş lekelerine karşı mücadele eden bu krem karma ciltler için tasarlanmıştır. UVA /UVB filtreleri ile hoş olmayan güneş lekelerinin oluşmasına karşı cildi korur.Sebum üretimini düzenleyerek, cildin uzun süre mat görünmesine yardımcı olur.

E667. HYDRA-PERFECT FLUID
Hafif dokusu ile sıcak iklimler için ideal olan bu sıvı nemlendirici ajanlarla güçlendirilmiştir.Cilde aydınlık bir görünüm kazandırır, UVA /UVB filtreleri ile hoş olmayan güneş lekelerinin oluşmasına karşı cildi korur.