SLIM & LIFT

İnceltici ve sıkılaştırıcı etki Kılcal damarları onarıcı ve koruyucu etki

ÇOK YÖNLÜ BİR SELÜLİT BAKIMI

SLIM & LIFT serisi ile ERICSON LABORATOIRE geniş kapsamlı ve ÇOK YÖNLÜ bir bakım ile selülit problemine orjinal bir çözüm sunuyor.

1. “İNCELTME” etkisi, yağ depolanmasının
engellenmesi ve “portakal kabuğu”
görünümünün azaltılması için lipolitik etki,
2. “SIKILAŞTIRMA” etkisi, adipozitleri ana işlevinden ayırarak sağlanan etki,
3. “ÇATLAKLAR” üzerinde onarıcı etki,
4. “KILCAL DAMARLAR” üzerinde onarıcı ve koruyucu etki.

ERICSON LABORATOIRE, geliştirdiği SLIM & LIFT vücut bakım serisi ile selülitin oluşum nedenlerini inceliyor. Selülitin oluşma nedenlerinden biri olan adiposit adı verilen yağ keseciklerinin oluşumuna kadar sorunun kaynağını araştırdık. 

Son bilimsel araştırmalar göstermiştir ki, yeni aktif bir içerik, bu adipositlerin yağ üretip, bu yağların sonucu olarak da kolajen oluşması olan doğal görevini artık engelleyebiliyor. Kolajenler, cilt dokusunu şekillendiren önemli bağların oluşumunu sağlar. 

Bu bakımda ,ana hedefimiz yağlardan kurtulmak değil, yağ üretimini cilt dokusunun sıkılığını geri kazanmak için kullanmaktır.

“TERS ADİPO” etkisi dediğimiz şey tam da budur. Pre-adipozitlerin olgun adipozitlere dönüşmesindeki kalsiyum etkisini aktive ederek, yağ üretiminde bir azalma sağlandığı gibi sıkılaştırıcı kolajen sentezi aktive edilmiş olur. Böylece ikili “inceltici + sıkılaştırıcı” etkiye ulaşılır.

 

SLIM & LIFT

“TERS ADİPO” İNCELTİCİ VÜCUT BAKIMI
E593. SLIM & LIFT “TERS ADİPO”İNCELTİCİ VÜCUT BAKIM KİTİ

SLIM & LIFT krem ve serumdan oluşan bu “çok etkili” bakım kiti: İnceltici, sıkılaştırıcı, doku liflerini ve kılcal damarları onarıcı ve koruyucudur. Bu orjinal inceltici krem, sıkılaştırıcı ve inceltici etkiye sahiptir. Yağ dokusunun sıkılaşmasını sağlar. İçeriğindeki coralline sayesinde pre-adipozitlerin olgun adipozitlere dönüşümü üzerindeki kalsiyumun etkisini aktive eder, böylece yağ üretiminin azalmasını destekleyen kolajen sentezi harekete geçirilir.

“İyileştirici ve koruyucu” etkili güçlü konsantre serum ise kolajen ve elastin sentezini uyarır. Çatlakların ve cilt yüzeyindeki kılcal damarların görünümünü azaltır ve damarların bozulma sürecini engelleyerek vasküler sistem üzerinde koruyucu etki sağlar.