SUPREME DHE.Age BODY

ANTI – AGEING & İNCELTİCİ VÜCUT BAKIMI

MENOPOZ ÖNCESİ VE SONRASI
PRO-HORMONAL BAKIM

Vücudun her bölgesi için tasarlanmış tam bir bakım. Göğüsleri destekleyen dokuyu geliştirir. Kılcal damarın görünümünü azaltır. Bozulan dokuları yeniden yapılandırır selülitlerde azalma sağlar, bozuk mikro-sirkülasyonu yeniden aktive eder kan dolaşımını destekler.

Genelde karşılaşılan başlıca 3 problem vardır:

1.Problem: Cilt dokularının yıpranması ve hasar görmesi: Biliyoruz ki cildimiz zaman geçtikçe yorgun düşer, yıpranır ve böylece belli bölgelerde bozulmalar oluşur; damar lezyonları, kılcal damarların ortaya çıkması, lif lezyonları,çizgiler yada çatlaklar vs… Bu tür sorunlar kanın dengeli bir şekilde pompalanmamasıyla yada şişme ve ödem etkisiyle lenflerin belli yerlerde toplanmasıyla oluşur. 

2.Problem: Vücut ağırlığının artması : Vücudumuzda zamanla hormonal dengenin değişmesiyle yağ yakım oranı düşer ve bunun sonucunda vücut ağırlığı artmaya başlar. 

3.Problem: Orta yaşta hormon seviyesindeki düşüş: Hormon seviyesindeki azalma vücudun gereğinden fazla yorgun düşmesine ve genel metabolizmanın değişmesine yol açar.

DHEA, 21. yy.ın ilk yarısının en etkileyici moleküllerden biridir.Bilimsel çalışmaların artmasıyla beraber anti-ageing ve zayıflama ürünlerindeki DHEA içeriğinin önemi fark edilmiştir. 

Olgun yaşlarda DHEA eksikliği ortaya çıkmaya başlar. Otuzlu yaşlardan itibaren vücudumuzdaki DHEA hormonunun günlük üretimi genellikle yıllık %1 ile %3 oranında azalır. Kırklı yaşlarda DHEA hormonunun yoğunluğu ideal seviyesinin sadece yarısında olup yetmişli yaşlarda ise %80-90 oranında azalır. DHEA üretim oranının yavaş yavaş azalması kaçınılmaz doğal bir süreçtir. 

Vücudumuzdaki bu yavaş süreç vücudumuzun ve cildimizin formda kalmasına izin vermez.

Obezite ve DHEA arasındaki ilişkinin varlığını öğrenmek için İtalyan bilim adamları 13’ü değişik obezite derecelerine sahip, toplam 21 kadının kanındaki DHEA seviyelerini kontrol ettiler. Sonuç olarak kandaki DHEA miktarının az olmasının obezitenin varlığında daha kolay kilo alınmasına yol açtığı ortaya çıkmıştır. Kadın ve erkekler üzerinde yapılan diğer çalışmalarda da bu rakamlar onaylanmıştır.

SUPREME DHE.Age BODY

Kiloya bağlı hormonal dengesizlikte glikasyon karşıtı etki
Çatlak ve kılcal damar onarma
Pigmentasyon lekelerini aydınlatma – Karın bölgesini inceltme

E610. SLIM WAIST CREAM
SLIM WAIST CREAM karın yağlarını azaltmak ve bu bölgedeki yağ birikimine karşı mücadele etmek için özel olarak geliştirilmiştir. Karın dokusunda derinlemesine canlılık ve gençliğin yeni işaretleri görünmeye başlanır.

E341. BUST CARE FLUID
Besleyici nemlendirici ve canlandırıcı bu krem, dokunun yenilenmesini sağlar ve göğüs metabolizmasını harekete geçirir. Özel aktif bir madde olan Melaclear, cildin cansız dokulu bölgelerini canlandırır.

E340. BODY CREAM
Farklı özelliklere sahip çift etkili hafif bir kremdir; dokuların yenilenmesine ve yağ yakımına katkıda bulunur. Pürüzsüz ve hafif dokusuyla cildi anında rahatlatır ve nemlendirir.