SUPREME DHE.Age

MENOPOZ ÖNCESİ / SONRASI BAKIM

MENOPOZ ÖNCESİ CİLDE HORMON YÜKLEMESİ
GERÇEK BİR ANTI - AGING BAKIM

Bu bakım, ciltlerine muhteşem bir temel bakım sunmak isteyen kadınlar için tasarlanmıştır ve cildi gençleştirme mekanizmasını uyarır.Cildi yenileyici bu bakım, DHEA nın cilt üzerindeki anti-ageing etkilerini arttırır.

Çalışmalar hücre yenilenme ritminde olaganüstü bir hızlanma oluştuğunu göstermiştir. Bir aylık uygulamanın sonunda cilt canlılığın ve gençliğin yeni işaretlerini gösterir. Kırışıklıkların sayısı ve derinliği azalarak cilt kalitesinde gözle görülür bir iyileşme sağlanır. Bu bakımın kürleri yılda 2-3 kez uygulanabilir.

DHEA böbrek üstü bezleri tarafından üretilen bir hormondur bu hormon insan vücudunda hazır olarak fazla miktarda bulunur; organizmamız testestorondan 100 kat daha fazla ve östrojenden 1000 kat daha fazla DHEA üretir.

Formülündeki lipit ve nem desteğiyle cilt daha
yumuşak ve esnek bir hale gelir :

- Nem; DHEA, su ve tuzları ciltte tutar, 
- Lipidler; DHEA’nın erkeklik hormonuna dönüşümü nedeniyle,
sebum üretiminde artış meydana gelir.

DHEA’nın çoklu etkileri : 

- Cilt durumunu iyileştirir,
- Mukoz zarlarının,esnekliğini ve nemini sağlar,- Bağışıklığı güçlendirir,
- Ruh halinizi iyileştirir ve vücudu strese karşı daha az açık hale getirir.

SUPREME DHE.Age

DHEA İÇERİĞİ İLE ZENGİN
Cilt dokusunu yeniden yapılandırma – Hücre yenilenmesi – Cilt sıkılaştırma

E311. CLEANSING MILK
Bu temizleme sütü, olgun ciltleri nazikçe temizler ve arındırır.Kremsi dokusuyla aynı zamanda cildi nemlendirir, parlaklık kazandırır ve canlandırır.Cildin koruyucu tabakasını güçlendirir.

E313. MOISTURIZING TONER
Bu tonik, olgun ciltlerin temizlik aşamasını tamamlar. Uygulanacak cilt bakım ürünlerine cildi hazırlar. Cilde canlılık verir.

E297. CONCENTRATED SERUM
Bu serum, içeriğindeki yabani patates ve anti-ageing aktiflerle cildi derinlemesine yeniden yapılandırırve sıkılaştırır. Yorgun ve cansız ciltlerde ürünün etkisini arttırmak için krem ya da sıvı ile kombinasyonlu olarak bu değerli serumu, yılda 2-3 kez bir kür şeklinde uygulayın.

E296. RICH CREAM
Özellikle olgun ciltler için tasarlanan bu krem ,DHEA nın pozitif etkilerini yeniden ortaya çıkartan aktif içerikleri harekete geçirir. Formülündeki yabani patates, Vegeseryl, Nutriskin, E Vitamini, Mısır ve Avustralya Fındığı yağları ile üçlü etki gösterir: Kırışıklık Önleyici – Sıkılaştırıcı – Besleyici. Cilt derinden yeniden yapılanırken gençliğin yeni işaretlerini gösterir. Kuru ve yıpranmış olgun ciltler için mükemmel bir bakım sunar.

E298. LIGHT CREAM
Hafif ve pürüzsüz bir dokuya sahip bu sıvı, menopoz döneminde cilt dokusunda oluşan sorunlara karşı mücadele etmeyi hedefler.İçeriğindeki yabani patates, Longevicell ve DN-Age ile epidermisi yeniden yapılandırır, hücresel korumayı güçlendirir, cildi sıkılaştırır.Hafif ve yağsız dokusu ile mükemmel bir makyaj altı ürünüdür.